Polski English Deutsch Čeština

LETNÁ OBCHODNÍ CENTRUM

Hlavní stránka » Aktuality » LETNÁ OBCHODNÍ CENTRUM

Množství textu A | A | A

LETNÁ OBCHODNÍ CENTRUM je multifunkční obchodně-administrativní projekt s pronajímatelnou plochou
21 300m2. Obchodní centrum se supermarketem o celkové velikosti přes 15 700m2 zaujme nižší tři podlaží objektu. Obchodní jednotky budou tvořeny prodejnami rozličných druhů sortimentu, restauracemi a kavárnami. Nabídku navíc rozšíří také další služby pro občany. Propojení jednotlivých podlaží zajistí eskalátory a výtahy.
Dvě nejvyšší podlaží budou využívána jako administrativní prostory, které na svých více než 5 600m2 nabídnou k pronájmu kvalitní a flexibilní kancelářské plochy kategorie A. Ve třech podzemních podlažích bude celkem 500 parkovacích míst.

Na základě objednávky generálního zhoitovitele GEMO a.s. zajišťujeme komplexní dodávku a montáž záchytného systému a systému přístupu k fasádě FAS.

Předpokládaný termín dokončení je květen 2019 

 

 

přečteno: 294 krát

autor: accen.cz

datum přidání: 2019-01-01 12:00:00

FAS
FAS - jedná se o speciální kotvící zařízení určená pro práci v závěsu (tzv. Průmyslové lezení). Konstrukce celého systému umožňuje bezpečnou práci na fasádě budovy díky použití výložníků, ten chrání jak pracovní a bezpečnostní lano tak i fasádní prvky před poškozením. Tento systém se výborně osvědčuje na stavbách při provádění prací souvisejících s údržbou fasády, jako jsou čištění, opravy, výměna skla a instalace fólie a ...
dále
FAS

Kontakt

Odeslat

Zóna projektanta

Zadejte své uživatelské jméno a heslo, abyste se přihlásili do systému

Přihlásit se

Nemám ještě účet 

Accen Fall Arrest s.r.o.
Pod břehem 796, 739 61 Třinec
tel./fax: +420 733 142 403,  e-mail: rkostka@accen.cz

Doporučit stránku
Vyplňte kontaktní formulář
Dotaz
Vyplňte kontaktní formulář
Facebook