Polski English Deutsch Čeština

Přihlásit se

Hlavní stránka » Přihlásit se

Množství textu A | A | A

Vítejte v zóně pro projektanty!

Zde naleznete veškeré informace, které jsou nezbytné pro řádné projektování jistících systémů proti pádům z výšky. Oddíl byl rozdělen do několika dílčích kategorií, v nichž najdete mezi jinými pokyny v rozsahu projektování, technické listy, filmy a fotografie.

Trvale jistící systémy a systémy přístupu k fasádě jsou velmi účinnou formou ochrany pracovníka před pádem z výšky. V moderním stavebnictví se staly standardem usnadňujícím provoz a jsou zohledňovány již ve fázi projektování objektu. V návaznosti na vysoké bezpečností standardy v mnoha již stávajících budovách nebo technických instalací jsou nainstalovány trvalé jistící systémy. Nabízíme profesionální jistící systémy a systémy přístupu k fasádě s optimální volbou projektu a montáže. Díky bohatým zkušenostem jsme schopni zaprojektovat a provést prakticky každý jistící trvalý systém na libovolném objektu na základě naší široké nabídky v rozsahu jistící techniky. Umožňuje to nám zvolit taková technická řešení, která zohledňují mezi jinými architekturu budovy, typ aplikovaného systému, počet uživatelů se zachováním nejvyšší záruky bezpečnosti. Veškeré naše produkty jsou schváleny pro použití na území Evropské unie a splňují všechny požadavky bezpečnostních norem.

Nabízíme partnerskou spolupráci pro kanceláře zabývající se projektováním konstrukcí, budov a technologických zařízení.

Pokud máte nějaké připomínky, dotazy nebo pochybnosti, kontaktujte prosím naše projektové oddělení: bkrawczyk@accen.pl, tel: +48 696-357-439.

Musíte být přihlášení, abyste mohli získat přistup k tomuto obsahu.

Kontakt

Odeslat

Zóna projektanta

Zadejte své uživatelské jméno a heslo, abyste se přihlásili do systému

Přihlásit se

Nemám ještě účet 

Accen Fall Arrest s.r.o.
Pod břehem 796, 739 61 Třinec
tel./fax: +420 733 142 403,  e-mail: rkostka@accen.cz

Doporučit stránku
Vyplňte kontaktní formulář
Dotaz
Vyplňte kontaktní formulář
Facebook